Pełne wsparcie w zakresie pozyskania funduszy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci sprawnie pozyskać dodatkowe środki w ramach programu "Mój Prąd" i ulgi termomodernizacyjnej

Szybka i sprawna realizacja instalacji

Korzystamy wyłącznie z własnych ekip montażowych. Dzięki temu realizacja Twojej instalacji przebiegnie w błyskawicznym tempie

Korzystne finansowanie

Gwarantujemy bardzo korzystne warunki finansowania.

Nasze realizacje

Fotowoltaika dla Twojego domu

Instalacja fotowoltaiczna w Twoi domu to gwarancja obniżenia rachunków za prąd już od pierwszego dnia po jej montażu. Dzięki panelom słonecznym zyskujesz nie tylko pełną niezależność od przyszłych podwyżek cen prądu, ale również możliwość skutecznego pozyskiwania prawdziwie ekologicznej energii w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.

 

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami/współwłaścicielami domów jednorodzinnych/wydzielonych lokali mieszkalnych. Dotacje są udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW). Możliwość dofinansowania do 90% kosztów inwestycji.

Mój Prąd- otrzymaj do  5000zł dofinansowania